מהפיכה בתחום אחסון אתרים בארץ

מהפיכה בתחום אחסון אתרים בארץ

אחסון אתרים הינו תנאי בסיסי והכרחי על מנת שאתר אינטרנט יתקיים. כל אתר אינטרנט בעולם נמצא מאוחסן על גבי שרת אחסון. שרת האחסון מכיל את קבצי המידע, התמונות, הסירטונים, בעצם – כל דבר שממנו מורכב אתר

האינטרנט. כל משתמש קצה הגולש באתר אינטרנט ניגש על-ידי כתובת הדומיין המפנה אל השרת והשרת מציג למשתמש את קבצי האתר בזמן הגלישה. חשוב מאוד ששרת אחסון יהיה חזק ואמין בכדי לקבל זמינות קבצים שותפת

וזמן תגובה מהיר.

 

אחסון אתרים בארץ

אחסון אתרים בארץ הוא למעשה שרת אחסון אשר יושב באותה ארץ אשר הקהל יעד של האתר שלכם מכוון אליו. לצורך העניין ישראל. בעבר הייתה אמונה רווחת (ובצדק) כי לרכוש אחסון אתרים על שרת היושב בישראל היא האופציה האולטימטיבית למהירות טעינת האתר – ואכן צדקו בבחירתם.  הפן הטכני העומד מאחורי בחירה זו היא פשוטה להבנה למדי – כאשר לקוח מנסה לטעון את האתר שלכם, הוא למעשה מוריד באותו זמן נתון את קבצי האתר שלכם על מנת להציגם על צג הדפדפן, הזמן אשר לוקח לקבצי האתר לרדת הוא קצר יחסית למצב שבו האתר היה יושב על שרת בחו”ל.

אך לשמחת כולנו המונופול נשבר וכעת ניתן להגיע למהירות טעינת אתר מהירה גם משרתים הנמצאים בחו”ל.

 

אחסון אתרים בחו”ל – הפלא שהציל את כולנו!

כיום, ישנן המון חברות בארץ (אשר ביניהן המובילה Vangus Technologies) המציעות אחסון אתרים היושב על שרתים המחוברים למערך המידע העולמי ומציעות מהירות טעינה הזהה ואף מהירה יותר מאשר שתוכלו לקבל על שרת ישראלי. מדובר בטכנולוגיה חכמה המשתמשת במנגנון Cache ייחודי המחוברת למהירות חיבוריות של 1Gbit/s אינטרנט אשר אני בספק אם ניתן למצוא היום בארץ אצל כלל חברות האחסון. והכי חשוב? המחיר הזול שאנו שאנו משלמים עליו.

 

מהפיכה בתחום אחסון אתרים בארץ

חברת Vangus Technologies היא הראשונה אשר התמידה במחיר הנמוך עבור תועלת מקסימלית בתחום אחסון אתרים. כיום ניתן לראות כיצד הרבה חברות, עסקים ואנשים פרטיים נהנים מאחסון אמין, מהיר ולא לוקחים על זה משכנתא. כאשר כלל החברות הציעו אחסון אתרים ב-30 ש”ח לחודש, חברת Vangus Technologies סיפקה מוצר הרבה יותר טוב בעבור 9 ש”ח לחודש.

 

לסיכום

כולנו אוהבים להתקדם, וההתקדמות שלנו היא ביצירה של מהפיכת מחירים בעבור מוצר הרבה יותר טוב ממה שנראה היום בחברות בארץ.

הצטרפו למהפיכה ולמשפחת וואנגוס!