מגדירים אחסון אתרים מחדש

מגדירים אחסון אתרים מחדש

הפוסט הזה נועד להעלות מודעות ולהגדיר מחדש את המושג “אחסון אתרים”.
אז מה מוגדר כ”אחסון אתרים” טוב ועל מה אנחנו צריכים לשים דגש כאשר אנו רוכשים שירות של אחסון אתרים.

מה זה אחסון אתרים?

אחסון אתר הינו תנאי בסיסי והכרחי על מנת שאתר אינטרנט יתקיים. כל אתר אינטרנט ללא יוצא מן הכלל, נמצא מאוחסן על גבי שרת אחסון. שרת האחסון מכיל את כל קבציו המידע המוכל בהם כגון: תמונות וסירטונים, ובעצם – כל דבר שממנו מורכב אתר האינטרנט. כל אדם שגולש באתר האינטרנט ניגש על-ידי כתובת הדומיין (www.כתובת-דומיין.co.il) אשר מפנה אל השרת והשרת מציג למשתמש את קבצי האתר בזמן הגלישה. חשוב מאוד ששרת אחסון יהיה חזק ואמין בכדי לקבל זמינות קבצים שותפת וזמן תגובה מהיר.

מה זה אחסון אתרים טוב?

אז בואו נגדיר אחסון אתרים טוב. לפני שאתם רוכשים שרת אחסון אתרים, עליכם לשים לב לדברים הבאים:
האם האחסון מהיר? האם האחסון מצליח לספק מהירות טעינה של 2 שניות?
האם המחיר של האחסון מוצדק? הרבה פעמים תיתקלו באחסון אתרים יקר ולאחר שתבדקו את תוצאות מהירות הטעינה – לא תמצאו כל הצדקה למחיר.
האם האחסון מאובטח? אם תמצאו שהאתר שלכם נפרץ, הואט בצורה משמעותית – כנראה שלא. אחסון אתרים צריך להצהיר שיש ברשותו הגנה מפני התקפות DDoS וחיבור מהיר ל-Cloudflare לפחות.
האם יש תמיכה 24/7? קל מאוד לבדוק – פשוט פונים בצ’אט או בטלפון ובודקים את הזמינות. אם השירות לקוחות זמין לכם ועונה זה סימן מצוין שיש מישהו מאחורי השירות שמוכן לעזור ואחראי לכך שתהיו בידיים טובות.
האם השרת קרוב אליי גאוגרפית? שאלה זו כיום אינה רלוונטית כלל – אם שרת האחסון מחובר למערך CDN תקבלו מהירות טעינה גבוהה ואין זה משנה המיקום הגאוגרפי של השרת. אם מהירות הטעינה שלכם מגיעה ל-2 שניות – זה סימן מצוין. יש שרתים ישראליים שלא מגיעים למהירות טעינה מקסימלית לרבות העובדה שהשרתים ממוקמים גאוגרפית במקום סמוך.

אנחנו מגדירים אחסון אתרים מחדש

כאן בוואנגוס תגלו אחסון אתרים שמקנה לכם זמן טעינה מהיר של כ-2 שניות בממוצע, פאנל ניהול מתקדם Plesk Onyx 17.5 (המתקדם בעולם)
שירות לקוחות 24/7. אנחנו כאן כדי לתת את השירות החשוב ביותר למתכנת, הכי תכלס שאפשר במחיר הכי נמוך שאפשר (עלות תועלת מעולה עבור הצרכן)
6 ש”ח בהתחייבות לשנה תיתן לכם שרת אחסון איכותי אשר עונה על כל הסטנדרטים והשאלות שנשאלות כאן.