15,000+

אתרים פעילים

140+

שרתים חדשים מדי שנה

10

שנים בתחום

99.98%

זמן אוויר ממוצע

10\10

דירוג שביעות הלקוחות

4

דקות למענה מהתמיכה
זיהוי הבעיה הרווחת של חברות האחסון בארץ.

 1. בעולם בו שרתי אחסון ושירותי "אחסון אתרים" בפרט תפסו תאוצה, היו מעטים אשר עשו זאת בדרך הנכונה והטהורה ביותר על מנת לשמור על סביבת פיתוח איכותית עבור מפתחים ובוני האתרים.

  חברות אחסון רבות אימצו את השיטה להרוויח את המקסימום האפשרי תוך השקעה מינימלית בלבד בתשתית. הן מתעדפות את כיסן האישי ולא מספקות ללקוח מוצר אמיתי שישרת אותו בביטחה ובאמינות. מטעמים כספיים בלבד, אותן חברות בוחרת לספק שירותי "אחסון אתרים" על-גבי שרתים פיזיים זולים עם חומרה ישנה (או שירותי "אחסון ענן" על גבי שרתים וירטואליים המושתתים על אותה חומרה ישנה בתצורה אחרת – בקיצור, "אותה גברת בשינוי אדרת"). הלקוח המתאחסן נותר חשוף לפלאי הטבע ולכשלים הפיזיים - דיסק שרוף, זיכרון איטי, נפילות מתח ועוד. לחברות אחסון אלו אין כל גישה מיידית לטפל בשרת בזמן אמת, הלקוח חווה כשלים הן במהירות וביציבות והן במתן השירות. – אנו באים לשנות את השיטה.

  אנחנו "בוואנגוס" מאמינים בדרך אחרת, אנו מאמינים במשפט "טוב שם טוב משמן טוב" ולכן השקענו רבות בתשתית על מנת לתת לבעלי עסקים, מפתחים ובוני אתרים את הסביבה האידאלית, המהירה ביותר והבטיחותית ביותר עבורם.מה הפיתרון שלנו? גוגל קלאוד.

 1. בחרנו לשתף פעולה עם "גוגל" ולספק שירותי אחסון אתרים פרימיום על גבי התשתית היקרה והעוצמתית ביותר בשוק. עלות התשתית של "גוגל" היא בערך פי 4 מכל תשתית פיזית עם חומרה מקבילה זהה. הביצועים, המהירות והביטחון שאנו מקנים ללקוחותינו – אינם ברי השוואה כלל ביחס למתחרים השונים. בנוסף, כתוצאה משיתוף הפעולה והסכמי השירות שלנו מול "גוגל", מחירינו נשארים תחרותיים ונוחים לכל כיס.

  גוגל בעלת 17 חוות שרתים בעולם, בכל חוות שרתים תוכלו למצוא את השרתים הטובים בעולם עם הטכנולוגיות הטובות ביותר כיום בשוק האחסון. לכל חווה יש גיבוי פעיל אשר מסתנכרן בלייב לחווה המרוחקת משם - דבר אשר מאפשר ל"גוגל" לחוות כל אסון ללא צורך בהתאוששות.

  בגוגל קלאוד מתאחסנות החברות הגדולות ביותר בעולם (לדוגמה NASA עובדים עם גוגל קלאוד לחקר החלל) "גוגל" היא הספק היחיד שיכול לתת ביטחון תשתיתי לחברות אלו. כל זה מתוקף ארכיטקטורת השרתים שלה המספקת יציבות יתרה, גיבוי בין יבשתי, והרשת המרשימה ביותר כיום.

  קראו עוד על גוגל קלאוד

הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים

התחילו התנסות בחינם וללא צורך בפרטי אשראי

כל הזכויות שמורות לוואנגוס בע"מ © ע"פ סימן רשום ברשות הפטנטים מס' 353521