אודותינו

השאיפות, הטכנולוגיה והאהבה לתחום.

המשימה שלנו

המשימה שלנו היא לספק את סביבת הפיתוח הכי טובה לפרוייקטים שלכם.


עבוד בצורה יעילה
הגדל את רווחי העסק

פאנל הניהול שלנו פותח על מנת לחסוך לכם את הזמן והמאמצים בניהול האחסון.
בעזרת פיצ'רים מתקדמים וקלים לתפעול תוכלו להגדיר הכל בקליק.

6000+

אתרי אינטרנט ואפליקציות

4000+

עסקים וחברות

99.99%

יציבות שרתים


לקוחות נבחרים

לקוחות שנתנו בידינו את האחריות הגדולה לתמוך בעסק שלהם.
יוסי בן צבי

easy2success.co.il

מצאתי את וואנגוס בגוגל והמראה של האתר שלהם השאיר אותי בפנים. המחירים נוחים מאוד והפיצ'רים מדהימים. הם עשו הכל! המעבר אליהם היה חלק, הם עשו את כל העבודה הקשה עבורינו. התמיכה 7\24 שלהם מקצועית, מהירה ואפילו משעשעת (תודה ענקית לנציגה עדן). חברה טובה, מרוצה מהם מאוד עד כה וממליץ לכולם.


ירון רוזן

yaronrosen.com

קודם כל השירות! רמת שירות וזמינות מעל לכל דמיון, אפילו בלילה, שלא לדבר על הטכנולוגיה עצמה שמשאירה אבק להרבה חברות אחסון אחרות, הפאנל שלהם חוסך זמן בניהול, מאפשר שליטה לוורדפרס, מאוד אינטואטיבי, הכל מאוד פשוט ועובד טוב!


ניר זינגר

reali.org.il

מצאנו את חברת ואנגוס כנותנת שירות בלתי מתפשר, בחתירה מתמדת למצוינות, בעלי הקשבה לצרכים שלנו ולתפירת פתרונות מותאמים אישית, המאפשרים לנו להמשיך להעניק שירות ברמה גבוהה ללקוחותינו.


רונן משולם

maximum-media.co.il

אני מפתח אתרים משנת 1996 ועברתי מספר רב של חברות אחסון. רובן לקו בחוסר תקשורת ומענה. בוואנגוס אני לא צריך להתקשר, אני יכול לפנות אליהם בצ'אט, אפילו בערב, ולקבל תמיכה מלאה בהסברים ותמונות. כיף לעבוד עם חברה שיכולה לתת מענה במספר רחב של נושאים. פאנל הניהול שלהם קל לתפעול והאתרים עולים ממש מהר! המחירים מאוד הוגנים. ממליץ עליהם מאוד.

התשוקה שלנו

חיים, נושמים, עושים טכנולוגיה ושירות

מבטחים לכם את הקבצים

אנו מבצעים גיבוי יומי לסטורג' חיצוני על מנת להבטיח לכם שהקבצים היקרים שלכם לעולם לא יאבדו. מלבד הגיבוי שלנו, עומדות לרשותכם אופציות גיבוי אישיות אוטומטיות נוחות.

משתדרגים כל הזמן

אנו מאמינים בקידמה והנעה לפעולה. חשוב לנו להיות חוד החנית ולספק לכם חווית אחסון חדישה. לקוחותינו זוכים מהראשונים להתנסות בטכנולוגיות אחסון חדשות.

מקשיבים לכם ומיישמים

אנו מאמינים בקול לקוחותינו ונותנים את כל זכות הדיבור להצעות ייעול הפלטפורמה שלנו. מחויבותינו כחברת אחסון אתרים היא לספק לכם את המוצר הטוב ביותר שתהנו להשתמש בו.
הבלוג שלנו

הערכים מאחוריהם אנו עומדים. הכירו את וואנגוס קצת יותר מקרוב.


איך האצנו את אתריהם של אלפי לקוחותינו?

איך האצנו את אתריהם של אלפי לקוחותינו? עד היום לקוחות שואלים אותנו מה הופך את חווית האחסון שהם מקבלים מאיתנו לכל כך מהירה...

מדוע לבחור באחסון אתרים של וואנגוס?

מה הופך את חווית ההוסטינג שלנו לייחודית כל כך ולמה לבחור בנו? ובכן, כאן בוואנגוס איננו כותבים טקסטים שכנועיים. איננו מדברים בשפת הסימנים...
הצטרף לאלפי לקוחות מרוצים

התחל התנסות בחינם וללא צורך בפרטי אשראי

התחל התנסות בחינם התחל שיחה עם נציג

|      כל הזכויות שמורות לחברת וואנגוס טכנולוגיות © 2005-2018