גוגל קלאוד

אחסון אתרים על גבי השרתים הטובים בעולם.


א. מהו גוגל קלאוד?

 1. גוגל קלאוד היא פלטפורמת השרתים הטובה בעולם. בעולם בו מהירות, אמינות ויציבות השרתים היא כלל ברזל, הבחירה הנכונה והחכמה ביותר שעשינו ב- Vangus היא לעבור לעבוד עם גוגל קלאוד.

  לפני קיומו של השם "גוגל קלאוד" כולנו נהנינו משירותיה של גוגל בתחומים שונים כגון: Gmail, Google Drive, Google Sheets ועוד. אך אף פעם לא שאלנו את עצמינו איך גוגל מצליחים לספק מוצרים כ"כ מהירים ולשרת מאות מיליוני לקוחות מרוצים.

  בתחילת דרכה של כל חברה בעולם, רצה לה השאלה הפופולארית "אילו שרתים אנחנו צריכים?" התשובה הייתה תמיד זהה "נרכוש מס' שרתים יעודיים פיזיים וכך נוכל לקבל את הביצועים הכי טובים". אך מה דרוש על מנת לתחזק סביבה שכזו? שרת גיבוי לכל שרת, חשבונות חשמל, התמודדות עם כשלים פיזיים ועוד עשרות תקלות שיכולות לצוץ לנו.

  גוגל פתרו בעיה זו ע"י פיתוח קלאוד פרטי אשר יכול להתרחב ולהתחזק לכל צורך אשר עלול להתעורר. בין אם יש 10 אלף גולשים או 10 מיליון גולשים - השרתים יתרחבו ע"פ הצורך והמשתמשים לא ירגישו זאת.

  ולכן, בקצרה - גוגל קלאוד היא פלטפורמת שרתים מבית גוגל אשר כל תפקידה היא לעמוד בכל לחץ ולהתרחב ע"פ הצורך הקיים.ב. כיצד בנוי גוגל קלאוד?

 1. גוגל בעלת 17 חוות שרתים בעולם, בכל חוות שרתים תוכלו למצוא את השרתים הטובים בעולם עם הטכנולוגיות הטובות ששוק האחסון יכול לבקש. לכל חווה יש גיבוי פעיל אשר מסתנכרן בלייב לחווה המרוחקת משם - דבר אשר מאפשר לגוגל לחוות כל אסון ללא צורך בהתאוששות.

  בגוגל קלאוד מאוחסנות חברות הגדולות בעולם, אשר מגלגלות מיליארדים בחודש. גוגל הוא הספק היחיד שיכול לתת ביטחון לחברות אלו. כל זה מתוקף ארכיטקטורת השרתים שלה אשר מספקת יציבות יתרה, גיבוי בין יבשתי, והרשת המרשימה ביותר כיום.

  הידעתם? NASA עובדים עם גוגל קלאוד לחקר החלל.ג. הרשת של גוגל

 1. כיום, חברות רבות מחוברות לרשת העולמית בעולם וחולקות את הרוחב פס העולמי. לחלק יש יותר רוחב פם ולחלק יש פחות. המלחמות הבלתי פוסקות על הרשת יכולות להתבטא בביצועים של השרתים וכך גם להתפרש בזמני הטעינה של אתרי האינטרנט.

  גוגל היא היחידה בעלת רשת תת ימית פרטית סלולה אשר מחברת את כלל חוות השרתים שלה אחת לשנייה. החוות מחוברות ע"י סיבים אופטיים בעלי רוחב פס של 100GBit/s. מי שעוד לא מכיר את הסיבים האופטיים, כל אות אשר עוברת בהם טסה במהירות האור מנקודה לנקודה.

  מה הדבר אומר בפועל? אין דיליי בזמני הטעינה, מהירויות הטעינה של האתרים שואפים לחצי שנייה וכמובן - עמידה בלחצים אסטרונומיים. כך שאם חשבתם שאתר האינטרנט שלכם כבד, בוואנגוס היושבת על גוגל קלאוד הוא נחשב לגרגר חול.


ד. אחסון אתרים על גבי גוגל קלאוד

 1. Vangus מריצים פלטפורמת אחסון אתרי אינטרנט על גבי גוגל קלאוד. משמע, אתרי לקוחותינו מאוחסנים ישירות על גבי השרתים החזקים ביותר בעולם. בניגוד לחברות אחרות אשר עדיין תקועות בעידן השרתים הפיזיים או כאלו אשר קוראות לאחסון שלהן "קלאוד", אנו מספקים את המוצר האמיתי. מוצר שאין כיום שני לו בעולם.

  אלפי לקוחותינו נהנים מיציבות יתרה וממהירות טעינת אתר ללא פשרות. 100% מלקוחותינו הופתעו לגלות שאפשר למתוח את הגבול אפילו יותר.ה. זמני אוויר \ Uptime

 1. חברות רבות מבטיחות לכם זמן אוויר של 99.99%, אך לא מעיזות להציג את התוצאות האמיתיות בפומבי. אנו גאים להציג לכם מהו זמן אוויר של 100% ללא נפילות על גבי הקלאוד שלנו: הצג זמן אוויר בלייב


ו. זמני טעינה של אתרים

 1. זמני הטעינה שלנו נעים בין חצי שנייה ל2.5 שניות בישראל. לא נעלה שמות, אך מבדיקתינו לאורך זמן עקפנו כל חברת אחסון אשר הבטיחה מהירות לאתר שלכם (כן, גם את החברה הזאת שאולי חשבת עליה). לקוחות רבים פנו אלינו במטרה לספק לאתר שלהם את המקסימום, ואכן נכנסו לתקופת ניסון, קיבלו את ההוכחה אל מול העיניים ועברו אלינו.


ז. שביעות רצון לקוחותינו

 1. בשילוב עם מוצר מנצח, חשוב מאוד שהשירות אותו תקבלו יעלה על ציפיותכם. ב- Vangus נציג התמיכה הוא לא רק נציג תמיכה. הוא שם כדי להבין את הצורך שלכם ולסייע לכם ככל הניתן. העסק שלכם הוא הבייבי שלכם, ואנחנו נדאג לו כאילו היה שלנו. הוכחה לכך ניתן למצוא בביקורות הגולשים באתר האחסונים העולמי. 100% שביעות רצון לקוחות: הצג ביקורות הגולשים


הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים

התחילו התנסות בחינם וללא צורך בפרטי אשראי

כל הזכויות שמורות לוואנגוס בע"מ © ע"פ סימן רשום ברשות הפטנטים מס' 353521