איך האצנו את אתריהם של אלפי לקוחותינו?

איך האצנו את אתריהם של אלפי לקוחותינו?

איך האצנו את אתריהם של אלפי לקוחותינו?

עד היום לקוחות שואלים אותנו מה הופך את חווית האחסון שהם מקבלים מאיתנו לכל כך מהירה. ובכן, זה לא סוד שאנחנו עובדים המון בכדי לתת לכם את הטוב ביותר. בפוסט זה נציג בפניכם חלק מן הדברים שעמלנו עבורכם שבאמת עושים את ההבדל בין חווית הוסטינג ‘פרווה’ לבין חווית הוסטינג יוצאת מן הכלל.

כאשר אנו ניגשים לתחום ההוסטינג, אנו שואלים את עצמנו בכל פעם – מה באמת חשוב ללקוחות שלנו? ובכן, כמו בכל מסעדה טובה. שף שאינו יודע מה טעם האוכל שהוא מבשל – אינו יודע מה באמת טיב האוכל מגיש לסועד במסעדה. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע שהם מפתחים ובעלי רקע וניסיון רב בתחום בניית אתרים, מערכות מבוססות אפליקציות Web וכד’…  יש לנו צוות שיודע בדיוק מה טיב הביצועים שהאתרים של הלקוחות שלנו צריכים לקבל ומכאן שהמוצר עובר תהליך בדיקה ארוך וקפדני מאוד עד שעובר לסביבת הפרודאקשן.

כאשר בנינו את המוצר שכללנו את מירב הנושאים החשובים ביותר למפתחים ואנו נוהגים לבקר את עצמינו באם המוצר הסופי אותו הלקוח מקבל מאתנו מקנה את הביצועים והמהירות הנדרשת ללקוח.

הביקורות אותן אנו עושים עוברים תהליך בידוק ו-Q/A נרחב מאוד בכל פרמטר ופרמטר. אנו חייבים לוודא שאיכות המוצר הסופי תהיה פיקס פרפקט – ואין לנו פשרות בחברה. זו לא הגישה המקצועית שלנו בוואנגוס.

בכל פעם שנתקלנו בצוואר בקבוק טכני הן ברמת התוכנה המותקנת על גבי השרת או הן ברמת החומרה חשבנו בצורה מבוקרת ומחושבת דקה מן הדקה כיצד אנו בעצם יכולים לייעל את ביצועי השרת עד המקסימום מבלי לפגוע בתפקוד השותף.

מפסיקים להתקמצן על טכנולוגיות!

בשרתים קודמים עליהם ביצענו בדיקות מהירות ראינו כי לרוב חברות ההוסטינג אינן מעדכנות את גרסאות הphp והmysql שלהם. אפשר להבין אותם. מה קורה אילו העדכון כושל או שמא יקלקל את תפקודם של עשרות אתרים הנמצאים על גבי השרת. זה לא בא בחשבון, לכן אותן חברות אחסון לא מקבלות את השינוי הטכנולוגי ונשארות עם אותן סטיגמות ישנות של הוסטינג משנות ה-2000.

היינו צריכים לצאת מהבועה הזאת.

למה שבשנת 2018 חברות הוסטינג ימשיכו לעבוד על שרתים בעלי תוכנה ישנה, טכנולוגיות ישנות וסביבת עבודה ‘נוסטלגית’ משהו רק בכדי לשמור על איזור הנוחות של עצמן? ומה עם כל חנויות המסחר הגדולות והאתרים מלאי הגראפיקה ותוכן שבאמת, אבל באמת צריכים ביצועים ומהירויות טעינה? כיצד ניתן להזניח אותם ולתת ללקוחות אלו מוצר ישן ו’פג תוקף’ – פטאתי.

החלטנו לעשות שינוי.

אנחנו בחרנו לעבוד עם שלל טכנולוגיות חדשות ובמשך תקופת זמן ארוכה למדי (למעלה משנה) בדקנו את הביצועים וטחנו מים ללא סוף בכדי לבדוק כל מילימטר של הגדרה. הצוות שלנו ישב על האכוז וכתב לכם עשרות קאסטמיזציות למנועים חדשים ועדכונים מיוחדים בכדי שדברים ירוצו בול אבל בול כמו שצריך ולא טיפה של ‘בערך’.

על קצה המזלג:

• הוספת מנוע NGINX מקוסטם עבור אתרים דינאמיים וורדפרס המגיש את האתר מתוך CACHE.  

כי Apache זה דינאמי אבל מנצל את מעבדי השרת וזיכרון השרת בלי רחמים.

 

• דיסקים קשיחים 100% SSD מסוג NVMe החדש.

כי SSD זה אש, ו-NVMe עוד יותר.

 

• הדיסקים עוברים RAID לצורך שיפור ביצועים ומהירות קריאה.

אם יש כבר SSD ויש כבר NVMe אז שיהיה גם RAID בשביל לקבל כאן ביצועים עד הסוף.

 

MYSQL • 8.0 החדש בעל ביצועי מהירות קריאה כפולה.

כי הביצועים של 8 החדש פי 10 יותר מהירים מהמנוע הקודם 5.6

 

PHP 7.2.6 • החדש והמהיר ביותר.

השארנו גם את כל הגרסאות הקודמות בשביל לקוחות שאינם יכולים לשדרג.

REDIS •שמגיש את נתוני הDATABASE שלכם מתוך CACHE.

אתרים דינאמיים שרוצים להיטען בקצב של אתרים סטטיים? – זה בול בשבילכם

ואלו הן רק חלק מהדברים שעבדנו עליהם במשך השנה האחרונה.

אז למה אתם מחכים? ההתנסות באחסון אתרים או אחסון וורדפרס שלנו היא בחינם לחלוטין ללא צורך בפרטי אשראי וללא התחייבות.

הצטרפו עוד היום למשפחת וואנגוס ותהנו מחווית הוסטינג מהירה שעוד לא הכרתם.