3 סיבות קריטיות! שיגרמו לכם לעבור ל-Plesk.

3 סיבות קריטיות! שיגרמו לכם לעבור ל-Plesk.

אם אתם שואלים את עצמכם מה תמצאו בפלסק ולמה כדאי לכם לעבור לפלסק, הנה לכם 3 סיבות קריטיות מאוד! (למרות שניתן לפרט עוד הרבה סיבות נוספות – אנו נרחיב על כך בפוסט הבא).

 

3 דברים שתמצאו אך רק בפלסק:

1) מתזמן גיבויים אוטומטיים – בפלסק ניתן ליצור מתזמן גיבויים אוטומטיים ולקבוע את סוג תצורת הגיבוי המתאימה ביותר.

גיבויים אנקרימנטליים – גיבויים חלקיים של שינויים שבוצעו באתר בלבד מרגע הגיבוי המלא (נועד בכדי לא להעמיס מסות של גיבויים על השרת אם לא שיניתם כליל את העיצוב והמבנה של האתר)

גיבויים מלאים – גיבוי מלא של הקבצים ומסד הנתונים (נועד כדי לגבות בצורה מלאה, טוב במידה ושיניתם כליל משהו באתר ואתם רוצים להיות בטוחים שהשינוי הגדול מגובה)

השילוב המומלץ: ליצור מערך גיבויים אוטומטי מלא בכל 14 יום ובשאר הזמן מידי יום לייצר גיבויים אנקרמטלים – כך לא תעמיסו על השרת ותיהנו מביטחון של גיבוי מלא .

פעולת השחזור מתבצעת על-ידי לחיצה אחת ב”מנהל הגיבויים” – פשוט מאוד ונוח לשימוש.

2) התחברות מהירה ל-CloudFlare – ניתן להתקין Firewall ו-CDN של Cloudflare על גבי האתר ע”י לחיצה אחת בלבד ללא הסתבכויות ושינוי כתובות DNS. ה-Firewall מצוין בכדי למנוע פריצות והתקפות מסוג DDoS מכיוון ש-CloudFlare מפנה את כל הקריאות לאתר לכתובת DNS אשר מקשרת לשרת שלהם המשמש כ”שחפץ” לוגי עבור האתר ובעצם יוצר חוצץ המפנה אל האתר רק לאחר שהקריאה נענתה לחיוב משרת של CloudFlare.

שירות ה-CDN בעצם מגיש את הקבצים הסטטים וה-Cache ע”י שרת מקומי קרוב ובכך מאיץ את מהירות טעינת האתר כפליים, (כרגע פחות רלוונטי למדינת ישראל מכיוון שאין שרת מקומי בארץ של CloudFlare אך אנו מאמינים שזהו עניין של זמן בלבד). כרגע ה-CDN משפיע על טעינה מהירה יותר של האתר באזורים באירופה ובארצות הברית והדבר פחות רלוונטי למזרח התיכון אך עדיין יעיל מאוד אם האתר שלכם מדבר לקהל היעד בחו”ל.

3) התקנה של כל הפלטפורמות  – WordPress/Joomla/Drupal/Magento/Moodle ועוד ועוד ועוד – בגרסאות החדשות ביותר!
בפלסק תמצאו התקנה בלחיצה אחת של כל הפלטפורמות המוכרות. בכך תחסכו זמן עבודה רב על התקנות ותוכלו ליצור לעצמכם את סביבת העבודה בתום כמה דקות בלבד.

לסיכום

אלו הן 3 סיבות קריטיות! שבגללם אנו ממליצים לכל חברת אחסון אתרים לעבור לפלסק, ישנן עוד סיבות רבות מדוע כדאי לעבוד אך ורק עם Plesk:
הנפקת תעודת SSL בלחיצה אחת!, שליטה מלאה מספר דומיינים במקביל!, גיבויים ל-DropBox! ועוד…
אנו מאמינים כי שירות אחסון אתרים טוב – צריך לתת למפתחים ובוני אתרים סביבת עבודה נוחה ולהקל על המאוחסנים ככל האפשר.