במידה ורכשתם אחסון אתרים או אחסון וורדפרס תוכלו להינות ממערכת קלה לשימוש אך מתקדמתם בפיצ'רים אשר היא מציעה. חברת וואנגוס משקיעה רבות באבטחת אתרכם מפני מזיקים ברשת על מנת לשמור על מהירות טעינה מינילית ויציבות אתר ב-99.99% אחוז.

 

הגנות DDos


למי שעוד לא יצא לו להכיר את המונח DDos, זוהי התקפה אשר נועדה לגרום לשרת להשתמש בכל המשאבים אשר יש ברשותו וכך למעשה להפוך את האתר שלכם ללא זמין ברשת. בד"כ מדובר בהתקפות ארוכות וקטנות אשר נמשכות שעות ארוכות עד לרגע שבו השרת מגיע למצב של קריסת מערכות. חברת וואנגוס משקיעה רבות בהגנה מפני תקיפות אלו ונותנת פיתרונות בקנה מידה רחב למניעה והתמודדות.

שימוש ב- BitNinja

חברת וואנגוס משתמשת ב- Bitninja בעלת אלגוריטם מבוסס Machine Learning אשר לומד את סוג ההתקפות ואת אופיין. כך למעשה הוא מצליח לחסום תקיפות DDos בצורה חכמה ומיידית עוד לפני שהצליחו לגרום לנזק לאתרי הלקוח.

 

שימוש ב- Load Balancers

בעידן בו התקפות DDos תופסות תאוצה וגדלות מרגע לרגע, יש צורך להחזיק במס' שרתים אשר יחלקו את עומס התקיפות ביניהם, חברת וואנגוס מחזיקה במס' שרתים אשר משמשים כ- Load Balancers אשר יחלקו את העומסים ביניהם על מנת למנוע נפילות של שרתים והאטת אתרים.

 

שימוש ב- רשתות מבוססות 100Gbit/s

שימוש ברשת 100Gbit/s מגדיל את הרוחב פס אשר שרתינו יכולים לספוג בעת תקיפה אפשרית. אם נפרש את זה, נוכל להגיע ל 10.5 ג'יגה לשנייה של תעבורה. אם נשווה את הרשתות שיש בחברות אחרות, תופתעו לגלות שרובן המוחלט עובדות עם 1Gbit/s ו-10Gbit/s.

 

הגנה על אתרי וורדפרס


תוכלו בלחיצת כפתור לסגור ולחזק נקודות חלשות בוורדפרס על מנת להתגונן מפני תקיפות סייבר ברשת. אספנו את מירב הנקודות החלשות של הוורדפרס ופיתחנו ממשק נוח לסגירתן בלחיצת כפתור.

 

אבטחה מפני פרצות חיצוניות וקוד זדוני


בשילוב עם כללים מתקדמים וחתימות אבטחה אשר מתעדכנות כל יום, לרשותכם עומדת חומת אש אשר יכולה לזהות ולחסום תקיפות סייבר על אתרכם.

 

תעודות SSL


חברת וואנגוס מספקת לכלל לקוחותיה תעודות SSL להתקנה בלחיצת כפתור. תוך פחות מ- 10 שניות תוכלו לאבטח את התעבורה של אתרכם עם תעודת אבטחה המתעדכנת אוטומטית. תעודות SSL מצפינות את הערוץ בו המידע שלכם עובר.

למדריך התקנת תעודת SSL