קלאודפלייר ב- אחסון וורדפרס או ב- אחסון אתרים הוא בין הדברים היותר טובים אשר איתו תוכלו לפנק את האתר שלכם. קלאודפלייר יעניק לאתר שלכם שני דברים עיקריים אשר ישרתו אתכם נאמנה – זיכרון מטמון והגנה מפני התקפות DDos.

 

איך קלאודפלייר עובד?


קלאודפלייר ממוקמים כיום ברוב חלקי העולם (כולל ישראל) ועיקר שירותה הוא לנהל את הניתובים לאתר שלכם. מה הכוונה? כל מי שיטען את האתר שלכם, יעבור קודם כל דרך השרתים של חברת קלאודפלייר אשר בהם יבדקו פרמטרים רבים של אבטחה (כולל תקיפות DDOS) – כאשר קלאודפלייר יאשרו שאכן ה- "צופה" הוא צופה לגיטימי, האתר יטען.

מהם היתרונות בשימוש בקפלאודפלייר?


מאחר וכל המידע עובר קודם כל בשרתים של חברת קלאודפלייר, דבר זה מאפשר לכם לשמור על אתר יציב ומהיר יותר.

עיקר היתרונות של קלאודפלייר בשילוב עם חברת וואנגוס:

 

זיכרון מטמון

היתרון המשמעותי של חברת קלאודפלייר הוא שמירת קבצי האתר שלכם כמטמון. כלומר, תמונות, ווידאו, קבצי CSS, JS, HTML נשמרים ברובם בזיכרון המטמון של קלאודפלייר וכך למעשה בריפרש הבא, האתר שלכם יטען בלפחות מחצית מהזמן. יש לכך הסבר, קלאודפלייר מוריד עומס מהשרת שעליו האתר שלכם יושב ואי לכך, השרת פנוי לבצע עיבוד של הדברים החשובים באתר שלכם (קבצי PHP לדוג').

 

אבטחה

קלאודפלייר מגן על האתר שלכם מפני התקפות DDOS ומפני מזיקים שונים ברשת (מומלץ לשדרג לחבילת ה-PRO שלהם ולקבל אף יותר הגנה לאתר שלכם).

 

הגשת CDN

לא משנה היכן הצופים שלכם נמצאים, קלאודפלייר יגיש את האתר שלכם במהירות לכל חלק בעולם. כלומר, אם יש לכם צופים ברוסיה, בישראל ובגרמניה, האתר יטען מהר משולשת המקומות. כיצד הטכנולוגיה עובדת? קבצי המטמון אשר דיברנו עליהם בסעיפים הקודמים, נשמרים בכל שרתיה של חברת קלאודפלייר, אי לכך, היא יכולה להגיש אותם לכל העולם בלי צורך להסתמך על מיקום שרת האחסון שלכם.

 

 

איך להגדיר קלאודפלייר לאתר שלכם?


הרשמה

הרשמו לאתר של קלאודפלייר בקישור הבא: https://dash.cloudflare.com/sign-up

הוספת אתר

1.

2.

3.

4.

5.

6. מחקו את כלל הרשומות אשר יוצגו לכם והוסיפו את כלל הרשומות DNS שיש בהגדרות DNS תחת האחסון שלנו (סעיף 7)

7. העתיקו את כלל הרשומות מתוך הגדרות DNS אשר נמצאות בפאנל הניהול תחת האחסון שלנו

8. שימו לב, בצעו העתקה של כלל הרשומות DNS מלבד NS.

9. כעת קלאודפלייר יציג לכם את ה-DNSים החדשים שאתם אמורים לשנות אליהם, בדיוק כפי ששיניתם כאשר עברתם אלינו. התחברו לרשם דומיינים שלכם ושנו את ה- name servers לשל קלאודפלייר.

10. כעת צריך להמתין כ24 שעות לעדכון ה-DNS, בסיום העדכון, קלאודפלייר יציג לכם פס ירוק המורה על כך שה-DNSים התעדכנו.