ברכישת חבילת אחסון אתרים או ב-בקשת התנסות המערכת חושפת אותכם לאפשרויות אינסופיות של התממשקות.

במידה ויש לכם דומיין אשר רכשתם אצל רשם דומיינים ואתם מעוניינים לקשר אותו לאחסון שלנו, כל מה שתצטרכו לעשות הוא לעדכן את שרתי ה-DNS של הדומיין לשרתים שלנו.

כיצד DNSים עובדים?

על מנת לפשט את זה כמה שאפשר, ניקח הליך בסיסי של כניסה לאתר walla.co.il. כאשר אתם נכנסים לדפדפן ומקישים את הדומיין "walla.co.il", הדפדפן מחפש מי השרת DNS אשר מכיר את הדומיין המבוקש.

כאשר הוא מוצא אותו, השרת DNS מספק לדפדפן שלכם את כתובת ה-IP אשר מקשרת אתכם ישירות לשרת המחזיק את הדומיין. במידה ואין שרת DNS אשר מכיר את הדומיין אשר הקשתם, אין הדפדפן יוכל לנתב אתכם לשרת,

ולכן האתר לא יוצג לכם על צג המחשב. לשם כך, צריך להורות לרשם דומיינים שיעדכן את כל שרתי ה-DNS בעולם כי הדומיין שלהם מאוחסן בחברת וואנגוס ועל שרתיה.

עדכון שרתי DNS

כיום כל רשם דומיינים בעולם נותן לכם את מלוא הפריווילגיות לשלוט בניתוב הדומיין שלכם, ולכן על מנת לנתב את הדומיין שרכשתם אל שרתינו כל מה שתצטרכו הוא לעדכן 2 שורות בפאנל הניהול אצל רשם הדומיינים.

בד"כ הניהול נקרא "nameservers" או "שמות DNS" או "שרתי nameservers". כנסו לפאנל הניהול של הרשם ועדכנו את שני שרתי ה-DNS אשר קיבלתם במייל בסיום ההרשמה לשירותינו.

העדכון וההפצה של הפעולה אשר ביצעתם לוקחת בין 12-24 שעות, במידה והטווח זמנים האלה לא יעבור, יכולים להיות שיבושים בטעינת האתר, ולכן מומלץ שלא לבצע שום פעולה עד לסיום העדכון.